Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Çerkezköy Firma Rehberi

EKİM KAROT

Uydudan Çerkezköy'e Bak KEMALPAŞA MAH.KANARYA SOKAK NO:1/2 SARAY / TEKİRDAĞ Saray
Tekirdağ Türkiye
E-posta: Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız
Websitesi
Yetkili: FEYZULLAH EKİM
Telefon: 05352386583
Acil Cep Telefonu: 05352386583
Karot İle Beton Delme, Kesme

 

Betonu silindir olarak delme işlemi olan KAROT işlemi, uzman KAROTÇU ekibimiz ile artık daha sorunsuz ve kolay. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile 12 mm’den, 500 mm arası istenilen genişlikte, hassas, sessiz, titreşimsiz, sorunsuz bir şekilde delme işlemi yapılmaktadır.
Ekibimiz uzun yıllardır bu sektörde çalışan, tecrübeli, işini temiz yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren nitelikli elemanlardan oluşur. Bu sayede yapılan iş, sorunsuz bir şekilde, söz verilen zamanda teslim edilir.


Sıhhi Tesisat

 

Sıhhi ve Mekanik Tesisat Firması olarak; Sıhhi ve Mekanik Tesisat alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle birlikte kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Deneyimli mühendis ve teknik ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere ülkenin bir çok yerinde; Fabrika, Tesis, Alış veriş Merkezleri, Oteller, Restoranlar, Plazalar, Hastaneler, Villa, Spor Salonları kısacası Eve ve İş yerlerinize Yapılarınıza uygun yılların tecrübesi ile sizlere sıhhi ve mekanik tesisatı hizmeti veriyoruz.


Tıkalı Boru, Kanal Açma

Tıkalı boru açma işlemlerini özel cihazlarıyla birlikte talep ettiğiniz gün ve saatte belirttiğiniz yere gelen ekipler gerçekleştiriyor. Yurt dışından getirilen modern aletler, tıkalı olan boruyu görüntüleyip sorunu ortaya çıkarıyor. Teknik donanıma sahip elemanlarını sizler için gönderen firmalar, tıkalı olan borularınızı aynı gün içerisinde açıp tekrar kullanmanızı sağlıyor.Tespiti gerçekleştirecek Avrupa’dan getirilen özel cihazlar, borunun tıkanma nedenini size gösteriyor.Tıkalı olan bölgenin belirlenmesiyle kırmadan temizlenme işlemine geçilmektedir.


Eklenme tarihi: 2017-10-15 14:39:24    Tıklamalar: 135
Firmaya Mesaj Gönder Firmaya Mesaj Gönder"
Oy Ver:  
0
"
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds