Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Ak Parti Edirne Milletvekili KeşanSpor'a Transfer Oldu

ImageAK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, Edirne Süper Amatör Ligi`nde futbol oynayacak. Keşanspor ile sözleşme imzalayan Budak`ın lisansının Ocak ayında çıkması bekleniyor.

Edirne Milletvekili Necdet Budak`ın Keşanspor`a transfer olması dolayısıyla tören düzenlendi.

Keşanspor Yönetim Kurulu Başkanı Güray Koşan ile yönetici Ragıp Taş`ın hazır bulunduğu törende, Budak, kendisini Keşansporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.
Budak, imza törenin ardından yaptığı açıklamada, 45 yaşında olduğunu ifade ederek, Keşanspor`un 3. Lig`e çıkabilmesi için futbolcu olarak üzerine düşen görevi yerine getireceğini söyledi.

Keşanspor`a tüm sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşların sahip çıkması gerektiğini belirten Budak, daha sonra Keşanspor`un İzzetiye köyü futbol sahasında yapılan antrenmana katıldı.

Budak, antrenman sonrası yaptığı açıklamada da şunları kaydetti: “Keşanspor ile futbolcu olarak sözleşme imzaladım. Kendime güveniyorum. Zaten TBMM takımında da oynuyorum. Ankara`da da antrenmanlara devam ediyorum. Bugün yapılan Keşanspor antrenmanına da katıldım. Formundayım ve yapılan çift kale maçta 2 gol attım. Lig maçlarında da atacağım gollerle Keşanspor`u önce Edirne Ligi`nde şampiyon yapmak için gayret göstereceğim. Daha sonra 3. Lig`e terfi maçlarında da oynayacağım. Hep birlikte Keşanspor`u 3. profesyonel lige taşıyacağız. 50 yaşına kadar futbol oynamayı düşünüyorum.”

Keşanspor Yönetim Kurulu Başkanı Koşan da milletvekili Budak`ın transferinden mutlu olduğunu ve kendilerine güç verdiğini sözlerine ekledi.

samanyoluhaber.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile