Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Elektrik Kesintileri Bıktırdı

b_150_0_16777215_0___images_stories_cerkezkoy-elektrik-kesintisi.jpg Çerkezköy'de bazı bölgelerdeki elektrik kesintileri herkesi bıktırdı. Özellikle Gazi Osman Paşa mahallesi Efendioğlu Sokak Arabacı sokak İmar sitelerinin bir bölümünde hergün istisnasız düzensiz olarak giden elektrikler vatandaşımızın sabrını taşırmaya başladı. Bir binada 5 dairenin 3ünde elektrik giderken 2 sinde var. Sonra diğerleri gidiyor öteki dairelerin elektrikleri gidiyor. HErgün Tredaş çağrı merkezini aradıklarını söyleyen vatandaşlarımız kendilerine hep haberimiz var çalışmalarımız sürüyor yanıtı ile karşılaşıyor. KEndisiyle görüştüğümüz bir mahalle sakini olayı şöyşe anlatıyor.

"NEredeyse her gün Tredaş 186 numaralı çağrı merkezini arıyorum.HEp aynı laflar. NEymiş trafo kaldırmıyormuş. Herkes elektrikli sııtıcı kullanıyormu falan. Dedim ki : bu sokakta 10 yıldır neredeyse yapılaşma yok. Bu bölge yeni bir bölge değil bizi kandırıyorsunuz oyalıyorsunuz. Cevpa hep aynı yapacak bir şey yok . Kurulu güce bişey yapamayız . Herkes bilgisayar elektrikli ısıtıcı kullanıyo trafo kaldırnıyor. Trafoyu değiştirin dediğimizde öyşe bir şey yapmamız mümkün değil diyorlar. Elektrikli aletlerimiz artık saçma sapan sesler çıkarmaya başladı hepsi bozuldu bozulacak. Zaten bu sokakta neredeyse herkes  doğalgaz kullanıyor kim elektrikli ısıtıcı kullanacak ki" dedi.

Konuştuğumuz mahalle sakinleri her elektrik kesintisinde Tredaşı aradıklarını ama sanki kağıttan okunurmuşçasına hep aynı sözlerin tekrarlandığını söylediler.

Sizde yorumlarınızla şikayetleriniz belirtiniz.  Sessiz kalmayalım. 10 TL unutulmuş borç için elektriğimizi kesen TREDAŞ'ın verdiği hizmetini tam yapmasını bekliyoruz.

cerkezkoy.web.tr

 

Yorumlar  

 
+3 #6 Zekiye 02-12-2013 17:13
Kizilpinarda yasiyorum her gün ayni saatte aksam ve sabahları elektrik kesiliyor bir defa da değil pes peşe uç dört kez sadece malkoçlar CD.Yazgan SK.ta diğe her yerde isiklar oluyor buna bir çare bulun biz biktik yeter artik
Alıntı
 
 
+2 #5 barış 29-12-2012 14:15
bunlar beceriksiz insanlar hepsi cebe indirme derdinde hepsinin Allah belasını versin
Alıntı
 
 
+4 #4 burcu erdoğan 12-02-2012 17:12
bende bıktım ya hergün en az 5 kere kesinti bizim mahallede trafo bile yoktu tasındıgımızda simdi de yetersiz hatlar ın kablolarını bile almıyolar biz aldık kabloyu ve kablolar yere degecek bazı yerlerde nerdeyse hıç kimsenin umrunda degıl yeter artık ya bizde insanız bozulan alelerın parası da bizden mılletın kullandıgı kacak elektrıgın parasıda
Alıntı
 
 
+3 #3 Bağlık 26-01-2012 16:05
Çerkezköyde çalışan tredaş yetkilileri işlerini yapmamaktadırla r.Beleşe maaş almaktadırlar.Hepsine haram zıkkım olsun der ve en yakın zamanda enerji bakanlığına şikayet edileceklerini bildirmek istiyorum.
Alıntı
 
 
+2 #2 cengiz0101 28-12-2011 12:56
kesintiler yetmiyor bide kaçak kullanım bedeli ödüyoruz.benim saatime gelen parayı öderim ben neymiş kaçak kullanılıyor bulun kardeşim karaagaç komple kaçak kaç defa bildirildi.artık mahkemelerde bizden yana kaçak kullanım bedeli kalkdı arkadaşlar bilginize faturada sol altda k.k.bedeli diye yazıyor...herkezin bilgisine
Alıntı
 
 
+2 #1 mustafa şen 28-12-2011 09:49
evet yeter artık.. hem onlarca haksız vergi alıyorsunuz hem kaçak kullanımları dürüst abonelere ödetiyorsunuz ee hizmet sıfır ayıp tredaş kendine çeki düzen ver..milleti soyuyorsanız bari hizmetinizi kusursuz yapın..
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile