Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Çerkezköy Su Kesintilerinden Ne zaman Kurtulacak ?

b_150_0_16777215_0___resim_haber_su_kesintisi.jpg Çerkezköy'de vatandaşları canından bezdiren su kesintileri ne zaman bitecek. Köylerde bile su ve elektrik kesintileri neredeyse yok gibi. İlçe olan Çerkezköy'de Mübarek Kurban Bayramını bile susuz geçiren Çerkezköy lüler artık isyan etme noktasına geldi. En ufak bir yağmurda rüzgarda elektrik ve su kesintileri örneklerini başka bir yerde bulamayacağız cinsten.

Çerkezköy'e su getiren ana boru hatları daha yeni yenilenmedi mi? Nasıl oluyorda biraz yağmurda tekrar tekrar patlayıp insanları mağdur edebiliyor. Yetkililerin de hiç bir soruya cevap vermemeleri ve açıklama yapmamaları suların nezaman geleceğini merak edip bekleyen biz vatandaşları da iyice kızdırıyor. Bir su işini beceremeyen belediye Veliköy ve Kızılpınar da bağlanınca ne yapacak merak konusu. Veliköy ve Kızılpınarda oturan vatandaşlarımız şimdiden  Çerkezköy e bağlandıktan sonra kendilerinin de aynı sorunlarla karşı karşıya kalacağından korktuklarını belirtiyorlar. Kendine bakamayan bir belediyenin  30 bin kişilik Kızılpınar ile 10 bin kişilik Veliköy e nasıl bakacağı merak konusu.

Ayrıca görüştüğümüz bazı vatandaşlar suların çamur gibi akması sonucu hem sağlığımız hemde evlerde kullandığımız çamaşır makinaları, bulaşık makinaları ve kombilerin vb büyük zarar gördüğünü belirttiler. Sağlıksız ve pis boru hatlarının acilen değiştirilmesi gerekiyor.

www.cerkezkoy.web.tr

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile