Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Yaz Spor Okulları Kayıtlarında Son Hafta

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen ve 2 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan Yaz Spor Okullarımızın kayıt işlemleri devam ediyor. 28 Mayıs Pazartesi günü başlayan kayıtlar, 22 Haziran Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecek.

SON KAYIT TARİHİ 22 HAZİRAN Çerkezköy Belediyesi’nin her yıl gerçekleştirdiği ücretsiz Yaz Spor Okullarının kayıtları 28 Mayıs Pazartesi günü başladı. Bu yıl 19 farklı branşta eğitimin verileceği ve ilk döneminin 2 Temmuz Pazartesi günü başlayacağı kursların başvuruları Çerkezköy Belediyesi Halk Masalarına yapılıyor. İki dönemden oluşan Yaz Spor Okulu için kayıtlar 22 Haziran Cuma günü sona erecek. Yaz Spor Okullarında İşaret Dili, Basketbol, Futbol, Yüzme, Masa Tenisi, Halk Oyunu, Yaratıcı Drama, Kort Tenis, İngilizce, Voleybol, Satranç, Resim, Heykel, Okçuluk, Karate, Bilgisayar, Bağlama, Gitar ve Güreş Kursları verilecek. ÇOCUKLAR İÇİN SERVİS İMKANI SAĞLANACAK Uzman eğitmenler tarafından verilecek kursların yer aldığı Yaz Spor Okullarında öğrencilerimiz bir adet branş seçme hakkına sahip olacaklar. Yalnızca yüzme branşını seçen öğrencilerimiz diğer branşlardan bir adet seçme hakkına sahip olacaklar. Yaz Spor Okullarımızdaki okçuluk dışındaki tüm kurslarımıza 7-14 yaş arasındaki çocuklarımız kayıt yaptırabilecekler. Okçuluk kursumuza ise 10-18 yaş arası çocuklarımız kayıt yaptırabilecek.

Yaz Spor Okulu’na katılacak olan çocuklarımıza Çerkezköy Belediyesi tarafından kıyafet verilecek ayrıca Belediye Hizmet Binası önünden servis temin edilecek. BİLGİSAYAR KURSU KIZILPINAR MAHALLEMİZDE VERİLECEK Bilgisayar kursu dışındaki tüm kursların eğitimleri ilçe merkezimizde (29 Ekim Spor Kompleksi, Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezi, Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı); Bilgisayar Kursumuz ise Kızılpınar Kültür ve Sanat Merkezi’nde verilecek. AÇILIŞ 2 TEMMUZ PAZARTESİ GÜNÜ Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her yıl gerçekleştirilen Yaz Spor Okullarının 1. Dönem, 3 Temmuz Pazartesi günü başlayıp 30 Temmuz Pazartesi günü sona erecek. Yaz Spor Okullarımızın 2. Dönemi ise 30 Temmuz Pazartesi günü başlayıp, 17 Ağustos Cuma günü son bulacak.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile