Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

ANADOLUJET ANKARA -ÇORLU SEFERLERİNE BAŞLAYACAK

Anadolujet, 27 Şubat`tan İtibaren Ankara`dan Çorlu`ya Uçak Seferleri Düzenleyecek.

THY Basın Müşavirliği`nden yapılan açıklamada, Ankara-Çorlu karşılıklı seferlerinin başlamasıyla Trakya ile Anadolu arasındaki ulaşımın Ankara bağlantılı seferlerle çok daha kolaylaşacağı kaydedildi.

Trakya`nın her bölgesine ulaşımın kolay olduğu Çorlu`dan Ankara uçak seferlerinin başlamasıyla Bölgede sevinçle karşılandı.

Açıklamada, 2009 yaz tarifesinde 25 uçuş noktasına ulaşması planlanan Anadolujet`in Ankara-Çorlu seferlerinin, bir saatten daha kısa sürede Çorlu Havalimanı`na ulaşılabilen Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ Kırklareli ve Edirne ile Silivri, Bahçeşehir ve Beylikdüzü gibi İstanbul`un yerleşim yerlerinden çıkış yapacak yolculara da kolaylıklar sağlayacağı ifade edildi.

Anadolujet`in, Ankara-Çorlu seferlerini ilk etapta 149 koltuk kapasiteli ve 2 yaşındaki Boeing 737-700 tipi uçaklarla gerçekleştirileceği belirtilen açıklamada, 28 Mart 2009 tarihine kadar bütün koltukların her şey dahil 59 TL`den satılacağı bildirildi.

Anadolujet`in Ankara-Çorlu seferleri, Ankara`dan haftanın her günü saat 22.15`de, Çorlu`dan da 07.10`da gerçekleştirilecek.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile