Eğitim

Gölcük’te POMEM kurslarında eğitimler sürüyor

KOCAELİ (İGFA) – Gölcük Belediyesi, ilçede yaşayan ve polis olma hayali kuran gençlerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için açtığı ücretsiz POMEM sınavı hazırlık kursunda yeni dönem eğitimleri devam ediyor.

Gölcük Belediyesi Spor Birimi eğitmenleri tarafından eğitimlerin verildiği kursta bugüne kadar çok sayıda genç, sınavı kazanarak polis olmaya hak kazandı. Değirmendere Spor Salonunda devam eden kursa katılan gençler, hayallerine ulaşmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

HAYALLERİNE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Ücretsiz olan kursun bu güne kadar çok sayıda genci hayallerine kavuşturduğunu söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Birçok alanda destek verdiğimiz gençlerimiz, POMEM sınavlarına kursumuzda ücretsiz bir şekilde hazırlanıyor. Usta eğitmenlerimiz, gençlerimizi en iyi şekilde sınavlara hazırlamak için eğitimlere devam ediyor. Şu ana kadar çok sayıda gencimiz bu sınavları kazanarak polislik, astsubaylık ve subaylık görevine başladılar. Gençlerimize, girecekleri sınavda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (İGFA) İnternet Gazetecileri Haber Ajansı

Çerkezköy

7/24 Güncel tarafsız haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu